Pranešimai

1 diena - 1% nuolaida. Už kiekvieną automobilio nuomos dieną taikoma auganti 1% nuolaida. Nuolaida auga iki mėnesio. Nuomojantis automobilį daugiau kaip 1 mėn. nuolaidos taikomos pagal atskirą susitarimą.
 

Parduodami automobiliai


  :: Moskvich 2999Lt
  :: MB 815 Vario, 25800 Lt

Draugai


"Copper Heart" klubo svetaine. (3'396) 


Gardus maistas (2'203) 

Svetainėje

Nuomos sąlygos Spausdinti El. paštas

  Nuomos laikotarpis 
Minimalus nuomos laikotarpis yra viena para. Maksimalus – neribojamas. Neribotas kilometražas. Į nuomos mokestį yra įskaičiuota PVM mokestis, techninė priežiūra, civilinės atsakomybės draudimas bei automobilio valymas.

  Reikalavimai nuomos gavėjui
Asmuo, pageidaujantis išsinuomoti automobilį, privalo pateikti galiojantį asmens pasą arba asmens tapatybės kortelę ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
Minimalus nuomininko amžius – 23 metai bei ne mažesnis kaip 3 metų vairavimo stažas. 
Išsinuomoti automobilį gali ir jaunesnis arba turintis mažesnį vairavimo stažą asmuo, tačiau privalo palikti nustatyto dydžio garantinį užstatą (300–700 Lt (86,88 - 202,73 EUR).

  Apmokėjimas
Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį.  Už automobilio nuomą galima atsiskaityti  banko pervedimu arba grynaisiais pinigais.

  Atsakomybė
Avarijos atveju, kai dėl to kaltas yra nuomininkas, jis privalo padengti nuomojamo automobilio pargabenimo ir kitas su tuo susijusias išlaidas.
Nedraudiminio įvykio atveju  nuomininkas visiškai atsako už padarytą žalą. Perdavęs automobilį vairuoti kitam asmeniui, nuomininkas atsako už visas pasekmes. Vagystės atveju nuomininkas privalo grąžinti automobilio raktus bei dokumentus. Negrąžinus raktų ar dokumentų, nuomininkas  privalo visiškai atlyginti padarytą žalą.
Pametus automobilio dokumentus, raktus, sugadinus padangas mokamas nustatyto dydžio mokestis. Nuomininkas, pažeidęs KET, privalo sumokėti baudas.

  Draudžiama

Draudžiama vairuoti transporto priemonę neblaiviam, apsvaigusiam nuo narkotikų ir kitų psichotropinių medžiagų, naudoti automobilį kontrabandos gabenimui ir kitai nusikalstamai veiklai.

 

  Vairavimo apribojimai
Naudotis automobiliu be atskiro raštiško nuomotojo sutikimo galima tik Lietuvoje.
Prieš išvykdamas automobiliu iš Europos Sąjungos nuomininkas privalo įsigyti CASCO draudimą, galiojantį toje šalyje, į kurią vyksta visam automobilio nuomos laikotarpiui.

  Kitos sąlygos
Automobilis išnuomojamas su degalų kiekiu, pakankamu pasiekti artimiausią degalinę. Už degalų likutį, grąžinus automobilį į nuomos punktą, nekompensuojama.

  Automobilio paėmimas/grąžinimas
Automobilis paimamas ir grąžinamas nuomos punkte adresu: AUTOVA”, Pramonės g. 16, Alytus. Jei vėluojama grąžinti automobilį, kiekviena papildoma valanda apmokestinama 5 Lt (1,45 EUR).
Jeigu vėluojama grąžinti ilgiau kaip 5 val., skaičiuojama kaip papildoma nuomos diena.
Jei automobilis grąžinamas labai netvarkingas, užterštas, jam išvalyti imamas mokestis.